PRIMO PŘÍBĚH

 

Keramické grily Primo byly založeny v roce 1996 řeckým rodákem Goergem Samarasem. Zatímco se firma rozrůstala, George usiloval o vytvoření toho nejlepšího možného keramického grilu na trhu, a zároveň o zachování výroby ve Spojených státech.

Láska ke zlepšení a inovaci George dovedla k vytvoření oválného grilu, který svým tvarem poskytuje lepší účinnost a všestrannost vaření. Díky začátku prodeje patentovaného oválného grilu v roce 2002 se stalo Primo hlavním výrobcem na trhu s keramickými grily.

Nick Bauer, prezident Empire Comfort System, se dlouhá léta snažil s Georgem domluvit na zakomponování Primo do rodiny Empire. A sny se staly skutečností, neboť na podzim roku 2019 Empire Comfort Systems zakoupila Primo Keramické grily.

Empire Comfort Systems je rodinná firma založená v roce 1932, která je už po čtyři generace předním výrobcem zařízení na vytápění dřevem a plynem, a zároveň plynových grilů.

Empire pokračuje ve zlepšování jména Primo, které George vybudoval, investováním do zlepšování produktů a nabízením dalších příslušenství ke grilování.

Adresa

ISD Trade s.r.o.

Jiráskovo předměstí 935/III
377 01 Jindřichův Hradec

Výhradní distributor značky PRIMO pro Českou a Slovenskou republiku.

info@isdtrade.cz

+420 771 228 200